Przejdź do głównej zawartości
  • REYMIX-STABILIZACJAHSD 22,5 E (W)

    Opis

    Hydrauliczne spoiwo drogowe produkowane na bazie  klinkieru portlandzkiego.
    REYMIX-STABILIZACJA HSD 22,5 E(W) jest przeznaczony do wykonywania warstw ulepszonego podłoża, podbudowy pomocniczej i zasadniczej w infrastrukturze drogowej i kolejowej.

    Charakterystyka
    • Wysoka aktywność hydrauliczna
    • Dynamiczny przyrost wytrzymałości w początkowym okresie twardnienia
    • Wysoki przyrost wytrzymałości w dłuższych okresach dojrzewania
    • Wysoka powierzchnia właściwa
    • Niski skurcz
    • Jednorodność składu
    Parametry
    *Podane wartości te nie są gwarantowane przez producenta, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń.

    Szanowni Klienci!

    Informujemy, że w związku ze Świętem Bożego Ciała 4 czerwca 2026
    wystąpi przerwa w obsłudze sprzedaży w zakładzie w Ożarowie


    od 03.06 (środa) od godz. 22.00 do 04.06. (czwartek) do godz. 22.00.



    Przepraszamy za wszystkie niedogodności.

    Produkty i usługi
    O nas
    Informacje
    Kontakt
    Cement Ożarów S.A.ul. Księdza Ignacego Skorupki 500-546 WarszawaADRES KORESPONDENCYJNYKarsy 7727-530 Ożarów (zobacz nas na mapie) tel. +48 (15) 839 11 00fax +48 (15) 839 13 88

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Cement Ożarów S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, adres do korespondencji: Cement Ożarów S.A., Karsy 77, 27-530 Ożarów, NIP: 8630001399. Dane udostępnione poprzez kontakt z Administratorem będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.


    Kontaktując się Państwo z Administratorem wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przetworzenia zapytania.

    Created by StarCommerce.win