Cementownia Ożarów – Gwarancja jakości dla Pokoleń

Spółka Cement Ożarów S.A. znana wcześniej jako Cementownia „Ożarów”, działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości cementów. Od roku 1995 należy do międzynarodowego koncernu CRH plc z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie, prowadząc produkcję w ponad 2100 zakładach, zlokalizowanych w 25 krajach.

Marka CEMENT OŻARÓW jest synonimem najwyższej jakości produktów wysoko cenionych przez klientów w całej Polsce i zagranicą.

Na swoją mocną pozycję wśród producentów materiałów budowlanych i cementu i innych materiałów budowlanych pracujemy już 40 lat, tworząc unikalną wartość dla naszych klientów opartą na polsko-irlandzkiej współpracy.

Zrównoważony rozwój

Ścieżka zrównoważonego rozwoju, którą podąża przedsiębiorstwo obejmuje działania w trzech przenikających i uzupełniających się obszarach: efektywności ekonomicznej, dbałości o środowisko naturalne i filozofii społecznej odpowiedzialności biznesu.

CEMENT OŻARÓW to najnowocześniejsza technologia oparta na krajowej bazie surowcowej oraz doskonałej kadrze fachowców, co w połączeniu z kapitałem irlandzkiej grupy CRH owocuje doskonałymi wynikami ekonomicznymi.

Dołączenie Cementu Ożarów do międzynarodowego koncernu przyniosło szereg innowacyjnych rozwiązań, usprawniających i unowocześniających proces produkcji cementu. Zastosowanie nowych technologii wyjątkowo korzystnie wpłynęło na kwestię ochrony środowiska naturalnego, która dla Cementu Ożarów stanowi priorytet. Utrzymywane wysokie standardy, stawiają nas w gronie najlepszych i najczystszych cementowni na świecie. Olbrzymi nacisk kładziemy również na przestrzeganie standardów BHP, które są niezmiernie ważne w naszej działalności produkcyjnej. Dzięki temu możemy szczycić się znakomitymi wynikami z zakresu dbałości o pracownika.

Ponadto w centrum naszej uwagi znajduje się dbałość o klienta i uwzględnianie potrzeb przez niego zgłaszanych. Dlatego też kładziemy szczególny nacisk na doskonalenie relacji z klientami i prowadzenie z nimi stałego dialogu, aby możliwie w największym stopniu pozyskać ich uznanie. Dla naszych klientów nie chcemy być jedynie producentem cementu – pragniemy, by każdy kto zwraca się do naszej firmy widział w nas zaufanego partnera.

Naszym klientom zapewniamy indywidualne warunki handlowe, profesjonalną logistykę dostaw oraz doradztwo techniczne dostosowane do potrzeb każdego z nich.

Odpowiedzialność społeczna

W codziennej pracy kierujemy się filozofią społecznej odpowiedzialności biznesu. Zapewniając najwyższe standardy pracy, Spółka Cement Ożarów S.A. zdobyła uznanie pracowników, solidnie wywiązując się z zobowiązań zdobyliśmy szacunek naszych partnerów, zaś wspierając lokalną kulturę, dziedzictwo i najbardziej potrzebujących  zdobyliśmy zaufanie społeczności lokalnej.

CEMENT OŻARÓW to zrównoważony i harmonijny rozwój, zapewniający wzajemne korzyści wszystkim interesariuszom począwszy od klientów i dostawców, poprzez pracowników i partnerów biznesowych na społeczności lokalnej kończąc.

Cement Ożarów wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji cementu dbając o ochronę środowiska naturalnego działając zgodnie z Ideą Zrównoważonego Rozwoju a jednym z istotnych elementów strategii przedsiębiorstwa jest redukcja emisji CO2, wspierana m.in. poprzez wykorzystanie w procesie produkcji cementu surowców alternatywnych.

W roku 2010 marka ‘Cement Ożarów’ została uhonorowana znakiem jakości „Pewny Cement”.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie realizowane są wielkie budowlane idee – tworzymy fundamenty przyszłości.

Spółki Córki

Po więcej informacji zapraszamy na www.crhmaterials.pl/.