Strategia logistyki dystrybucji w zakładach Cementu Ożarów S.A. opiera się na niezawodnych i terminowych dostawach naszych produktów do klientów naszej spółki realizowanych z zakładu w Karsach k/Ożarowa, Rejowcu oraz 4 magazynów zewnętrznych.

Realizujemy dostawy cementu luzem i paletyzowanego transportem samochodowym i kolejowym.

W zakresie dostaw cementu luzem samochodami – dzięki stałej współpracy z kilkudziesięcioma profesjonalnymi firmami transportowymi – dysponujemy flotą około 300 (w tym 42 własne) nowoczesnych specjalistycznych zestawów do transportu cementu luzem, która jest regularnie odnawiana i powiększana.

Organizujemy również dostawy cementu paletyzowanego samochodami, korzystając z usług sprawdzonych firm spedycyjnych, jak również firm transportowych posiadających własny tabor.

W celu spełnienia wymagań naszych klientów oferujemy również dostawy cementu luzem oraz cementu paletyzowanego transportem kolejowym. Realizujemy zarówno dostawy całopociągowe, jak i pojedynczymi wagonami.

Dodatkowym atutem naszej logistyki dostaw są 4 magazyny zewnętrzne zlokalizowane w  Gdańsku, Olsztynie, Łodzi i Białymstoku, które umożliwiają szybką i terminową obsługę klientów zlokalizowanych w ww. regionach Polski.

Wszystkie działania logistyczne są prowadzone ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo. Na bieżąco doskonalimy naszą wiedzę w zakresie bhp, a także wprowadzamy nowe rozwiązania i procedury mające na celu ochronę zdrowia i życia zarówno naszych pracowników, jak i pracowników naszych usługodawców oraz naszych klientów.

 

KONTAKT