Przejdź do głównej zawartości
  • Baner artykułu aktualności
    19
    maja2021

    Konferencja SPC. Przemysł cementowy w Polsce podąża drogą neutralności klimatycznej

    29 kwietnia odbyła się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Producentów Cementu zatytułowana „Przemysł cementowy w Polsce podąża drogą neutralności klimatycznej”.

    Podczas spotkania zostały poruszone taki tematy jak: znaczenie przemysłu cementowego dla gospodarki i budownictwa, wkład branży cementowej w ochronę klimatu i środowiska, działania w kierunku neutralności klimatycznej i OZE oraz nowe technologie redukcji emisji CO2, paliwa alternatywne w przemyśle cementowym, funkcjonowanie sektora w okresie pandemii oraz wyniki i aktualne problemy przemysłu cementowego.

    Jednym z wątków poruszanych podczas wydarzenia były kluczowe regulacje dla branży cementowej, o których mówił Janusz Miłuch, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Cement Ożarów S.A. i jednocześnie Członek Zarządu Stowarzyszenia Producentów Cementu. Prezes naszej spółki wyjaśnił m.in. w jaki sposób branża cementowa zamierza zrealizować cele w zakresie redukcji emisji CO2 wyznaczone przez Europejski Zielony Ład.

    Zachęcamy do obejrzenia zapisu wideo całej konferencji, który można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/PolskiCement/videos/978797169531536/

    Produkty i usługi
    O nas
    Informacje
    Kontakt
    Cement Ożarów S.A.ul. Księdza Ignacego Skorupki 500-546 WarszawaADRES KORESPONDENCYJNYKarsy 7727-530 Ożarów (zobacz nas na mapie) tel. +48 (15) 839 11 00fax +48 (15) 839 13 88

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Cement Ożarów S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, adres do korespondencji: Cement Ożarów S.A., Karsy 77, 27-530 Ożarów, NIP: 8630001399. Dane udostępnione poprzez kontakt z Administratorem będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.


    Kontaktując się Państwo z Administratorem wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przetworzenia zapytania.

    Created by StarCommerce.win