Specjalista ds. Paliw Alternatywnych

Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętności negocjacyjne
  • orientacja na działanie, podejmowanie inicjatywy
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży materiałów budowlanych
  • doświadczenie w obszarze gospodarki odpadami (w szczególności branży paliw alternatywnych ) będzie dodatkowym atutem

 Główne zadania:

  • składanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji zamówień dotyczących dostaw paliw alternatywnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z istniejącymi dostawcami, pozyskiwanie nowych dostawców
  • negocjacje i współpraca z dostawcami
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • współpraca z innymi działami i dywizjami firmy

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • perspektywę rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres :

Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów

  Dział Zasobów Ludzkich  lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl do dnia 05/01/2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Plik CV (pdf lub doc - wymagane)

List motywacyjny (pdf lub doc)

Treść wiadomości