Operator produkcyjny
Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa

Oczekiwania wobec kandydata:
• wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
• umiejętność czytania instrukcji obsługi urządzeń mechanicznych i schematów technologicznych
• dyspozycyjność do pracy w systemie  zmianowym
• mile widziana znajomość procesu produkcji cementu
• mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność, odpowiedzialność

Główne zadania:
• obsługa urządzeń produkcyjnych na węzłach przygotowania surowca, wypału klinkieru, produkcji cementu
• nadzór nad pracą maszyn i urządzeń w cyklu produkcyjnym
• dbałość o stan techniczny maszyn zapewniający bieżącą sprawność
• usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Oferujemy:
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• perspektywę rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres :

Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów
Dział Zasobów Ludzkich
lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl do dnia 15 stycznia 2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Plik CV (pdf lub doc - wymagane)

List motywacyjny (pdf lub doc)

Treść wiadomości