Młodszy Specjalista ds. cen

Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, matematyka, statystyka)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (wymóg konieczny Excel i PowerPoint)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego prezentowania wyników
  • umiejętności prowadzenia analiz na dużych zbiorach danych
  • odpowiedzialność i proaktywna postawa wobec realizowanych zadań
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

Główne zadania:

  • przygotowywanie analiz osiąganych poziomów cen
  • przygotowywanie wielowymiarowych analiz zmian cen w czasie
  • prognozowanie średnich poziomów cen
  • uczestnictwo w procesach wprowadzania cen, rabatów i limitów kredytowych do ERP

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres :

                                           Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów

                                                                 Dział Zasobów Ludzkich

lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl

                                                  w terminie do 31 stycznia 2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Ożarów z siedzibą w Warszawie, ul. Ks. I. Skorupki 5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie i wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do nich i ich poprawiania”  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Plik CV (pdf lub doc - wymagane)

List motywacyjny (pdf lub doc)

Treść wiadomości