Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu mechanik lub ślusarz
  • uprawnienia spawalnicze (elektryczne, gazowe)
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, spalinowych wózków widłowych
  • uprawnienia SEP (eksploatacja Grupa 2, Grupa 3)
  • uprawnienia UTD (urządzenia transportu bliskiego)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

    Główne zadania:

  • przeprowadzanie planowych przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych
  • regulacja, ustawianie maszyn i urządzeń
  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń w cyklu produkcyjnym
  • dbałość o stan techniczny maszyn zapewniający bieżącą sprawność
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

    Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres:

 Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów

 Dział Zasobów Ludzkich

lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl w terminie do 26.01.2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Ożarów z siedzibą w Warszawie, ul. Ks. I. Skorupki 5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych. Swoje dane osobowe podaję dobrowolnie i wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do nich i ich poprawiania”  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Plik CV (pdf lub doc - wymagane)

List motywacyjny (pdf lub doc)

Treść wiadomości