Kontroler wewnętrzny

Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • ukończone studia magisterskie w dziedzinie ekonomii (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w kontrolingu, audycie finansowym lub audycie wewnętrznym
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • zaawansowana znajomość SAP FICO lub innych systemów klasy ERP; doświadczenie w raportowaniu systemów Business Intelligence
  • znajomość metodyki przeprowadzania kontroli/audytów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista
  • terminowość, systematyczność i dobra organizacja pracy
  • samodzielność, zorientowanie na cele

Główne zadania:

  • samodzielne przeprowadzanie postępowań i kontroli we wszystkich obszarach działalności Spółki; przygotowywanie raportów z kontroli wraz z rekomendowanymi wnioskami; monitorowanie wdrażania zaleceń pokontrolnych,
  • koordynacja i uczestnictwo w audytach grupowych, nadzór nad wdrażaniem zaleceń poaudytowych oraz zmianami w dokumentacji i procedurach wewnętrznych,
  • koordynacja procesów i dokumentacji dotyczących SOX,
  • analiza i optymalizacja procedur wewnętrznych,
  • identyfikacja, ocena i monitorowanie ryzyk operacyjnych,
  • współpraca z Zarządem w opracowywaniu i realizacji planu zadań kontrolnych,
  • aktywny udział w projektowaniu i ciągłym doskonaleniu systemów kontroli wewnętrznej,
  • odpowiedzialność za powierzone projekty jednorazowe (ad hoc)

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • perspektywę rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV na adres :

                                         Grupa Ożarów S.A. Karsy 77, 27-530 Ożarów

                                                                 Dział Zasobów Ludzkich

lub e – mailem na adres: rekrutacja@ozarow.com.pl do dnia 09/03/2018 r.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 wraz z późniejszymi zmianami)”.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Plik CV (pdf lub doc - wymagane)

List motywacyjny (pdf lub doc)

Treść wiadomości