Dni Ożarowa 2018


23 i 24 czerwca 2018r. wspólnie z burmistrzem Ożarowa, Panem Marcinem Majcherem, mieliśmy przyjemność organizować kolejną edycję Dni Ożarowa. Bogaty program artystyczny wydarzenia jak co roku przyciągnął nie tylko mieszkańców gminy Ożarów, ale także przyjezdnych Gości z sąsiednich gmin, miejscowości, jak i z całego powiatu i województwa.

W tym czasie zorganizowaliśmy również Dni Otwarte cementowni w Ożarowie, w trakcie których zaproszeni Goście mogli zwiedzić naszą kopalnię odkrywkową oraz poznać cały proces produkcji cementu – od momentu wydobycia surowca aż po gotowy produkt.

W trakcie imprezy świętowaliśmy nasz jubileusz: 40-lecie cementowni w Ożarowie. Była to również okazja do wręczenia wyróżnienia zasłużonym pracownikom cementowni. Prezes Grupy Ożarów S.A. Pan Andrzej Ptak odznaczył 40 osób w podziękowaniu za bezpieczną pracę, aktywność i osobiste zaangażowanie w dziedzinie promowania rozwiązań w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i ochrony środowiska. Pan Prezes podkreślił tę ważną chwilę słowami: „Potrafimy zadbać o bezpieczeństwo pracowników i zrównoważony rozwój, aby w należytym stanie pozostawić środowisko dla potomnych. Czujemy się odpowiedzialni za lokalną społeczność. Współpracujemy z samorządami, wspierając wiele ich inicjatyw.”

Podczas tegorocznego wydarzenia wystąpiły aż trzy gwiazdy polskiej muzyki: Elektryczne Gitary, Piersi i Krzysztof Cugowski z zespołem. Mimo deszczowej aury, licznie przybyła publiczność bawiła się doskonale – dziękujemy i do zobaczenia za rok!